Ga naar de homepage

Camping Lot & Bastides à Pujols ***

Algemene gegevens
Richtprijs € 25,10
8,6
41 beoordelingen Schrijf beoordeling

Camping Lot & Bastides à Pujols is een camping met 87 toerplaatsen. In het laagseizoen gedurende de periode 28-08-2021 - 30-10-2021, kampeert u voor €16,- per nacht op een van de 87 toerplaatsen op Camping Lot & Bastides à Pujols in Pujols (Lot-et-Garonne). Op deze camping kunt u, naast voordelig kamperen met uw CampingCard ACSI, ook terecht met uw ACSI Club ID (vervangend legitimatiebewijs).
De camping ligt aan de voet van het middeleeuwse stadje Pujols, staat op de lijst van de mooiste dorpen van Frankrijk en ligt op steenworp afstand van Villeneuve-sur-Lot. Comfortabele kampeerplaatsen op een splinternieuw, ruim ingericht park. Belgische leiding.

www.camping-lot-et-bastides.fr 
  • €16 per nacht in het laagseizoen

  •  

    Voordelig kamperen in het laagseizoen

    Profiteer van korting tot wel 60% per nacht! Bestel CampingCard ACSI en kampeer in het laagseizoen op alle deelnemende campings voor vaste lage tarieven.


    Bestel eenvoudig via de ACSI Webshop Lees meer over CampingCard ACSI
  • Camping accepteert ACSI Club ID
CampingCard ACSI korting 28/08/2021 ⭤ 30/10/2021
  • 16
  • 1507

Populaire voorzieningen

Buitenzwembad
Wifi 80-100% dekking
Caravan toegestaan
Kampeerauto toegestaan
Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
Gedetailleerde informatie over de camping

Acceptatieperiode

juni 2021
ma di wo do vr za zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
juli 2021
ma di wo do vr za zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
augustus 2021
ma di wo do vr za zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
september 2021
ma di wo do vr za zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
oktober 2021
ma di wo do vr za zo
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
november 2021
ma di wo do vr za zo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
december 2021
ma di wo do vr za zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
januari 2022
ma di wo do vr za zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
februari 2022
ma di wo do vr za zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28      
maart 2022
ma di wo do vr za zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
april 2022
ma di wo do vr za zo
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
mei 2022
ma di wo do vr za zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
juni 2022
ma di wo do vr za zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
juli 2022
ma di wo do vr za zo
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
augustus 2022
ma di wo do vr za zo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
september 2022
ma di wo do vr za zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
oktober 2022
ma di wo do vr za zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
november 2022
ma di wo do vr za zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
december 2022
ma di wo do vr za zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ook voordelig kamperen in het laagseizoen?

31 CampingCard ACSI geaccepteerd

31 Camping open / CampingCard ACSI niet geaccepteerd

31 Camping gesloten

31 Uw vakantieperiode

Beoordelingen (41)

Aan het laden, een ogenblik geduld…

Gemiddelde beoordeling: 8,6

Sanitair
8,6
Personeel
8,9
Prijs-kwaliteitverhouding
8,8
Kindvriendelijkheid
8,5
Entertainment
7,5
Sportfaciliteiten
8,1
Zwembad
8,6
Eten en drinken
8,2
Omgeving
8,6

Piet Reedijk, op deze camping in juni 2021

7,7

Reisgezelschap: Senioren

Mooie camping in een mooie omgeving, we zijn hier maar 1 nacht geweest op doorreis maar ik denk dat er veel te doen is in de omgeving.
Zwembad was mooi, sanitair en plekken ruim.
Vriendelijke ontvangst in de receptie.
Door Corona nog weinig te doen maar het seizoen is pas net geopend.

Corrie en Aart, op deze camping in september 2019

8,1

Reisgezelschap: Senioren

We zijn hier 1 week geweest. Het zwembad was eind September
al dicht. Het sanitair was prima. Toilet-Douche in 1 ruimte van 2.15-2.15 was geweldig mooi. Erg vriendelijke eigenaren. Toen wij er waren was het lekker rustig. Geen entertainment meer. Pujols was een mooi oud dorp boven op de berg. Van daaruit heb je een mooi uitzicht op de camping.

Conny van Hees, op deze camping in september 2019

8,5

Reisgezelschap: Senioren

Wij hebben hier heerlijk kunnen fietsen over de oude spoorbanen waar mooie fietspaden van zijn gemaakt. Eerst even in Pujols naar de bakker annex koffiehuis voor een lekker bakkie koffie en bij langere fietstochten belegd stokbrood gekocht. Het oude Pujols boven op de berg is een prachtig dorp, gaat wel heel steil omhoog. Is te wandelen, maar wij kozen voor de voiture. Op de camping zijn de plaatsen heel erg groot en het sanitair goed. Helaas is er maar één sanitairgebouw open, terwijl het toch heel erg druk is elke dag. We hebben in het restaurant heerlijk gegeten, vooral de Griekse salade is heel erg lekker. Het zwembad werd ook goed bezocht door de zonaanbidders. Wij vonden dit een fijne camping met aardige leiding.

Willem Bakker, op deze camping in september 2019

8,7

Reisgezelschap: Senioren

Een verblijf van 4 nachten op een mooie camping met zeer ruime staanplaatsen. Eigenaar die vriendelijk is en zeer bereidwillig.
Kind entertainment en sport kan ik niet beoordelen. We waren in het naseizoen.

Roel van Driel., op deze camping in september 2019

9,0

Reisgezelschap: Senioren

Grote camping met heeeele grote plaatsen. Prima, groot en schoon sanitair zeker ook voor gehandicapten.Douches met toilet en wastafel en veel ruimte. Gezellig beheerdersechtpaar en constant fluitende tuinman.Snackbar ging wel dicht op 15 september. 1 keer daar gegeten. Was erg lekker en betaalbaar. Zwembad bleef na 15 september nog open ivm het hete weer. Camping heeft wat plaatsen in een bos. Verder alle plaatsen met bossages tot zo,n 2.5. meter hoog. Ideaal voor sateliet ontvangst en toch schaduwhoekjes en privacy. Zelfs in september bijna geen muggen en ander vliegend gespuis. Mooie omgeving met supermarkten binnen fietsbereik.

Wim van den Berg, op deze camping in juni 2019

8,5

Reisgezelschap: Senioren

Mooie nieuwe camping met Nederlands sprekende leiding.
Zeer ruime plekken .
We hebben diverse fiets tochten langs de Lot gemaakt.
Gratis wifi,wel wat traag.
Lekker verwarmd zwembad.

J. Nobel, op deze camping in april 2019

9,0

Reisgezelschap: Senioren

Heel mooie camping, zeer vriendelijke mensen op receptie, mooie staanplaatsen, je kan er heel fijn met je hond net buiten de camping lopen, mooie streek, fijne winkels op korte afstand, kortom heel fijne camping!

Bert Theil, op deze camping in april 2019

8,8

Reisgezelschap: Senioren

Mooie prachtig aangelegde camping met grote plaatsen, voorzien van water en afvoer. Prachtig sanitair. Vriendelijke ontvangst.

Ton, op deze camping in juni 2018

9,0

Reisgezelschap: Senioren

Je hebt direct een welkomsgevoel. Eigenaren spreken Vlaams. Mooi verwarmd zwembad en bubbelbad. Goede ligstoelen en parasols. Super mooie en bijzonder grote plaatsen. Geasfalteerde plaatsen met prima verlichting.Modern mooi sanitair met goed warm water. Schoonmaken Sanitair mag iets beter. Men verkoopt heerlijke frites. Camping ziet er tip top uit, Velden en hagen zijn mooi gemaaid. Op 3 km met de fiets, Lidl en Auchan. Mooie geasfalteerde fietspaden op voormalig spoorroutes. De WiFi werkt minder goed als de camping meer dan 40% bezetting heeft. Opgemerkt moet hierbij worden dat we vernamen dat er mensen naar Netflix via WiFi zaten te kijken!!!
Tussen de doorgaande weg en de camping ligt een geluidswal welke de overlast van het verkeersgeluid beperkt. Pujols is een prachtige plaats. Vanaf de camping gaat er een wandelpad naar toe. Wel stevige schoenen aan want het gaat bergopwaarts. Het centrum van Villeneuve sur Lot is sterk achteruit gegaan. Meerendeel van de winkels zijn gestopt en een aantal die er nog wel zijn waren opheffingsuitverkoop aan het houden. Centrum maakt een desolate indruk. Wel zijn er op fietsafstand mooie authentieke dorpen waar je gezellig, lekker en goedkoop kan eten.

M. Pijp, op deze camping in juni 2018

8,7

Reisgezelschap: Senioren

Prachtige ruime plaatsen mooie sanitaire voorzieningen
Omgeving is prachtig en goed met de fiets te verkennen
Personeel en vriendelijke en behulpzaam
Ook het plaatsje boven de camping is lopend vanuit de camping goed te bereiken

Jaarlijks geïnspecteerd

Voorzieningen

Algemene gegevens

Richtprijs 1
€ 25,10
Richtprijs 2
€ 33,10
Openingsperiode *
03-04-2021 t/m 31-10-2021
Oppervlakte
12 ha
Hoogteligging
64m
Aantal toerplaatsen
87 (115 - 140m2)
Aantal camperplaatsen
21
Aantal huuraccommodaties
30
Camping geschikt voor mindervaliden
Ja

* De openingsperiode kan afwijken door de maatregelen rondom het coronavirus.

** Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!)

Populaire campingfaciliteiten
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:100 m2
    • periode:15-05/15-09
    • Verwarmd:ja
  • Wifi 80-100% dekking
  • Caravan toegestaan
  • Kampeerauto toegestaan
  • Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • Fietsroutes bij de camping
    • zwaarte:licht | gemiddeld
Internet
  • Mobiel netwerk
    • Type:4G
  • Wifi 80-100% dekking
Bij de receptie
  • Ook reserveren met CampingCard ACSI mogelijk
  • ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
  • Betalen met creditcard mogelijk
    • creditcard:mastercard | visacard
  • Betalen met pinpas/Maestro mogelijk
  • Receptie goed toegankelijk voor mindervaliden
Campingregels
  • Caravan toegestaan
  • Tent toegestaan
  • Bijzettentje toegestaan
  • Kampeerauto toegestaan
  • Ook geschikt voor kampeerauto's > 8m en > 4 ton
    • gewicht:5000 kg
  • Dubbelassers toegestaan
  • Ook geschikt voor caravans > 5,5m, exclusief dissel
  • Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • Barbecue toegestaan
    • type BBQ:kolen | elektra | gas
Honden
  • Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
Sanitair
  • Douches: warm water
  • Wastafels: warm water
  • Zittoiletten
  • Familiesanitair
  • Familiedouche
  • Kindersanitair
  • Babyroom
  • Toiletpapier aanwezig
  • Stortbak voor chemische toiletten
  • Verwarmd sanitair
  • Wateraansluiting op/bij de plaats (max. 15m)
  • Vuilwaterafvoer op/bij de plaats (max. 15m)
  • Douches: koud water
  • Wastafels: koud water
Wassen, afwassen, koken
  • Afwasbakken: warm water
  • Afwasbakken: koud water
  • Textielwasbakken: koud water
  • Textielwasbakken: warm water
  • Wasmachine(s)
  • Droogtrommel(s)
Eten, drinken en levensmiddelen
  • Ontbijt verkrijgbaar
    • periode:15-05/15-09
  • Vers brood verkrijgbaar op de camping
    • periode:01-05/30-09
  • Levensmiddelen: beperkt verkrijgbaar
  • Snackbar
    • periode:15-05/15-09
  • Afhaalmaaltijden
    • periode:15-05/15-09
  • Pizzeria
    • periode:15-05/15-09
  • Restaurant (kleine kaart)
    • periode:15-05/15-09
  • Bar
    • periode:15-05/15-09
  • Ruilmogelijkheid gasflessen
Te huur op of bij camping
  • Fietsen
  • Elektrische fietsen
Zwemmen
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:100 m2
    • periode:15-05/15-09
    • Verwarmd:ja
  • Peuterbad (voor 1-3 jarigen, < 40 cm)
    • oppervlakte:34 m2
    • periode:15-05/15-09
Recreatie en wellness
  • Whirlpool
  • Speeltuin
  • Tafeltennistafel
  • Jeu de boulesbaan
  • Visgelegenheid
  • Golfbaan op geringe afstand (max. 10 km)
    • afstand:10 km
    • aantal:9
Recreatie (volwassenen)
  • Fietsroutes bij de camping
    • zwaarte:licht | gemiddeld
  • Gemarkeerde wandelroutes bij de camping
    • zwaarte:licht
  • Recreatieruimte
  • Televisie
Bodem en beplanting
  • Grasland
  • Plaatsen zonder schaduw
  • Plaatsen met enige schaduw
  • Afgebakende plaatsen
Ligging van de camping
  • Openbaar vervoer bij de camping (max. 0,5 km)
    • afstand:0.2 km
  • Inkoopmogelijkheid
    • afstand:1 km
Mindervaliden
  • Een douche (min.1,5mx1,5m) + toilet (min.1,65mx2,2m of 1,9mx1,9m)
  • Sanitaire voorzieningen voor mindervaliden in hetzelfde blok als voor overige kampeerders
  • Douchezitje / douchestoel (opklapbaar of verrijdbaar) ongeveer 48 cm hoog
  • Speciale kampeerplaatsen voor mindervaliden
  • Speciale parkeerplaatsen voor mindervaliden
  • Kantine/restaurant gelijkvloers of bereikbaar via hellingbaan
  • Kantine/restaurant heeft toilet voor mindervaliden
  • Kampwinkel/supermarkt gelijkvloers of bereikbaar via hellingbaan
  • Kraan zonder drukknop
  • Receptie goed toegankelijk voor mindervaliden
Diversen
  • Speciale parkeerplaatsen voor mindervaliden
  • Speciale kampeerplaatsen voor mindervaliden
  • Dag en nacht rustig
  • Speciale plaatsen voor kampeerauto's
    • Oppervlakte:120 m2
    • Aantal:21
  • Speciale voorzieningen voor kampeerauto's
  • Eurostekker (CEE) noodzakelijk
  • Elektrische aansluiting mogelijk
    • Max. stroom:16 ampère
  • Paden en wegen verlicht
  • Terrein bewaakt

Locatie

Toon op kaart
  • Camping Lot & Bastides à Pujols
    allée de Malbentre
    47300 / Pujols
    Frankrijk
  • Download GPS-coördinaten Selecteer uw navigatiesysteem:
     
    • TomTom (ov2)
    • Garmin (gpx)
    • CSV
  • Google routeplanner
    Coördinaten:
    44°23'41"N 0°41'12"E
  • Op de N21 vanuit het noorden op de eerste rotonde ri Villeneuve-sur-Lot (D661). Volg borden Bordeaux en vervolgens Pujols. Dan Piscine de Malbentre en/of camping volgen.

  • Let op! Sinds 13 juli 2015 is het voor veel Franse campings verboden om eigen wegwijzerborden te plaatsen. Het is verstandig om de GPS-coördinaten te gebruiken om de camping te vinden.

Contact

Contact

Wilt u camping Camping Lot & Bastides à Pujols boeken of meer informatie? Dat kan middels onderstaande gegevens of via de website van de camping

Contact

Neem contact op

Informatieaanvraag

Informatieaanvraag

CampingCard ACSI stuurt uw informatieaanvraag door naar "Camping Lot & Bastides à Pujols".

Let op; u verstuurt een informatieaanvraag. U kunt niet direct reserveren middels dit formulier. U krijgt rechtstreeks contact met de camping en CampingCard ACSI kan geen invloed uitoefenen op het verloop daarvan.

1 Informatieaanvraag Wat wilt u doen?
Stel uw vraag:
(in de taal van het land waar de camping ligt of in het Engels)
2 Uw gegevens

3 Uw aanvraag
In welke taal wilt u bij voorkeur een antwoord krijgen? Let op; het is mogelijk dat de camping niet aan dit verzoek kan voldoen.


Deze camping is ook te vinden in onze...

Camping Lot & Bastides à Pujols ***

Ontvang leuke tips en aanbiedingen

Onze nieuwsbrief staat vol tips, nieuws, aanbiedingen van ACSI en advertenties van zorgvuldig geselecteerde partners. U ontvangt de nieuwsbrief maximaal 1 keer per week.

Uw gegevens zijn veilig en worden niet gedeeld met anderen

Camping echt open? Doe de Corona Camping Check | Blijf op de hoogte over kamperen in corona-tijd