Ga naar de homepage

Camping Lot & Bastides à Pujols ***

Foto's van de camping
Camping Lot & Bastides à Pujols Camping Lot & Bastides à Pujols
Algemene gegevens

Camping Lot & Bastides à Pujols is een camping met 87 toerplaatsen. In het laagseizoen gedurende de periode 30-03-2019 - 05-07-2019 en 24-08-2019 - 02-11-2019, kampeert u voor €16,- per nacht op een van de 87 toerplaatsen op Camping Lot & Bastides à Pujols in Pujols (Lot-et-Garonne). Op deze camping kunt u, naast voordelig kamperen met uw CampingCard ACSI, ook terecht met uw ACSI Club ID (vervangend legitimatiebewijs).

De camping ligt aan de voet van het middeleeuwse stadje Pujols, staat op de lijst van de mooiste dorpen van Frankrijk en ligt op steenworp afstand van Villeneuve-sur-Lot. Comfortabele kampeerplaatsen op een splinternieuw, ruim ingericht park. Belgische leiding.

www.camping-lot-et-bastides.fr

  • 16
  • 1806

Acceptatieperiode

juli 2019
ma di wo do vr za zo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
augustus 2019
ma di wo do vr za zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
september 2019
ma di wo do vr za zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
oktober 2019
ma di wo do vr za zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
november 2019
ma di wo do vr za zo
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
december 2019
ma di wo do vr za zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Ook voordelig kamperen in het laagseizoen? Bestel CampingCard ACSI

31 CampingCard ACSI geaccepteerd

31 Camping open / CampingCard ACSI niet geaccepteerd

31 Camping gesloten

31 Uw vakantieperiode

Gedetailleerde informatie over de camping

Gemiddelde beoordeling: 8,6

Voeg een beoordeling toe
Sanitair
8,6
Personeel
8,9
Prijs-kwaliteitverhouding
8,8
Kindvriendelijkheid
8,6
Entertainment
7,5
Sportfaciliteiten
8,2
Zwembad
8,6
Eten en drinken
8,2
Omgeving
8,6

Wim van den Berg, op deze camping in juni 2019

8,5

Reisgezelschap: Senioren

Mooie nieuwe camping met Nederlands sprekende leiding.
Zeer ruime plekken .
We hebben diverse fiets tochten langs de Lot gemaakt.
Gratis wifi,wel wat traag.
Lekker verwarmd zwembad.

J. Nobel, op deze camping in april 2019

9,0

Reisgezelschap: Senioren

Heel mooie camping, zeer vriendelijke mensen op receptie, mooie staanplaatsen, je kan er heel fijn met je hond net buiten de camping lopen, mooie streek, fijne winkels op korte afstand, kortom heel fijne camping!

Bert Theil, op deze camping in april 2019

8,8

Reisgezelschap: Senioren

Mooie prachtig aangelegde camping met grote plaatsen, voorzien van water en afvoer. Prachtig sanitair. Vriendelijke ontvangst.

Ton, op deze camping in juni 2018

9,0

Reisgezelschap: Senioren

Je hebt direct een welkomsgevoel. Eigenaren spreken Vlaams. Mooi verwarmd zwembad en bubbelbad. Goede ligstoelen en parasols. Super mooie en bijzonder grote plaatsen. Geasfalteerde plaatsen met prima verlichting.Modern mooi sanitair met goed warm water. Schoonmaken Sanitair mag iets beter. Men verkoopt heerlijke frites. Camping ziet er tip top uit, Velden en hagen zijn mooi gemaaid. Op 3 km met de fiets, Lidl en Auchan. Mooie geasfalteerde fietspaden op voormalig spoorroutes. De WiFi werkt minder goed als de camping meer dan 40% bezetting heeft. Opgemerkt moet hierbij worden dat we vernamen dat er mensen naar Netflix via WiFi zaten te kijken!!!
Tussen de doorgaande weg en de camping ligt een geluidswal welke de overlast van het verkeersgeluid beperkt. Pujols is een prachtige plaats. Vanaf de camping gaat er een wandelpad naar toe. Wel stevige schoenen aan want het gaat bergopwaarts. Het centrum van Villeneuve sur Lot is sterk achteruit gegaan. Meerendeel van de winkels zijn gestopt en een aantal die er nog wel zijn waren opheffingsuitverkoop aan het houden. Centrum maakt een desolate indruk. Wel zijn er op fietsafstand mooie authentieke dorpen waar je gezellig, lekker en goedkoop kan eten.

M. Pijp, op deze camping in juni 2018

8,7

Reisgezelschap: Senioren

Prachtige ruime plaatsen mooie sanitaire voorzieningen
Omgeving is prachtig en goed met de fiets te verkennen
Personeel en vriendelijke en behulpzaam
Ook het plaatsje boven de camping is lopend vanuit de camping goed te bereiken

Jolanda en Peter, op deze camping in juli 2017

8,8

Reisgezelschap: Paren

Prima plek, 1 nachtje geweest op doorreis. Grote plaatsen, erg schoon sanitair. Lekkere drankjes bij de bar met schaduw. Prima pizza. Eentje om te noteren.

Tonny Kools, op deze camping in augustus 2016

8,4

Reisgezelschap: Senioren

Heerlijke open camping met uitzicht op Pujol. Heerlijk in omg gefietst (electrisch). Vriendelijke ontvangst en behulpzaam personeel. Camping keurig bijgehouden dus tip top in orde

R.D. de Boer, op deze camping in juni 2016

8,6

Reisgezelschap: Senioren

Eerste aanblik: erg open terrein, maar eenmaal op de camping valt dat heel erg mee. Zeer ruime plaatsen. Erg vriendelijke ontvangst en zeer behulpzame medewerkers. Pujols is erg sfeervol, Villeneuve vonden wij alleen op marktdagen leuk.

Eric Ross, op deze camping in juni 2016

8,9

Reisgezelschap: Senioren

Prachtige, nieuw aangelegde camping,waarvan het groen nog wat moet groeien. Mooi zwembad met jacuzzi, snackbar/restaurant waar je, prettig geholpen, pizza, kroketten of een lekker visje kunt eten. Een absolute topper ook voor tussen overnachting richting Spanje/Portugal.

C Burgmans, op deze camping in augustus 2015

8,4

Reisgezelschap: Gezin met kinderen, 12 - 18 jaar

Wij verbleven deze zomer in een mooi en schone aangepaste stacaravan (met airco) met afdak en terras die op een grote staanplaats stond.Wij hebben hier een hele fijne vakantie gehad mede te danken aan Alain, Annemarie die erg vriendelijk en behulpzaam zijn. wat de omgeving betreft leuke historische dorpjes, druipsteengrotten, ruïne`s, supermarkten en veel fiets of wandelroutes Deze rustige en goed onderhouden camping heeft goede wifi in het chalet, een mooi zwembad met bubbelbad, een goede snack bar (met vers-broodservice) en een klein winkeltje. tevens zijn er verharde wegen op de camping , avonds goede verlichting, grote kampeerplaatsen, zuiver sanitair. wat wil je nog meer. Naast de camping is een nieuwe zwembad met glijbanen. Supermarkten liggen niet ver rijden van de camping. en boven in het middeleeuws dorpje Pujols zit een overheerlijk pizzarestaurantje.

Kortom een fantastische nieuwe camping die als men zo doorgaat uit kan groeien tot een topcamping van frankrijk.

Algemene gegevens

Openingsperiode
30-03-2019 t/m 02-11-2019
Oppervlakte
12 ha
Hoogteligging
64m
Aantal toerplaatsen
87 (115 - 140m2)
Aantal camperplaatsen
21
Camping geschikt voor mindervaliden
Ja

* Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!)

Populaire voorzieningen
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:100 m2
    • periode:15-05/15-09
    • Verwarmd:ja
  • Wifi 80-100% dekking
    • wifi 80-100% dekking gratis
  • Caravan toegestaan
  • Kampeerauto toegestaan
  • Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • Fietsroutes bij de camping
    • zwaarte:licht | gemiddeld
Internet
  • Mobiel netwerk
    • Type:4G
  • Wifi 80-100% dekking
    • wifi 80-100% dekking gratis
Bij de receptie
  • Ook reserveren met CampingCard ACSI mogelijk
  • ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
  • Betalen met creditcard mogelijk
    • creditcard:mastercard | visacard
  • Betalen met pinpas/Maestro mogelijk
  • Receptie goed toegankelijk voor mindervaliden
Campingregels
  • Caravan toegestaan
  • Tent toegestaan
  • Bijzettentje toegestaan
  • Kampeerauto toegestaan
  • Ook geschikt voor kampeerauto's > 8m en > 4 ton
    • lengte:8,5
    • gewicht:5000 kg
  • Dubbelassers toegestaan
  • Ook geschikt voor caravans > 5,5m, exclusief dissel
    • Max. aantal:2
  • Barbecue toegestaan
    • type BBQ:kolen | elektra | gas
Honden
    • Max. aantal:2
Sanitair
  • Douches: warm water
  • Wastafels: warm water
  • Zittoiletten
  • Familiesanitair
  • Familiedouche
  • Kindersanitair
  • Babyroom
  • Toiletpapier aanwezig
  • Stortbak voor chemische toiletten
  • Verwarmd sanitair
  • Wateraansluiting op/bij de plaats (max. 15m)
  • Vuilwaterafvoer op/bij de plaats (max. 15m)
  • Douches: koud water
  • Wastafels: koud water
Wassen, afwassen, koken
  • Afwasbakken: warm water
  • Afwasbakken: koud water
  • Textielwasbakken: koud water
  • Textielwasbakken: warm water
  • Wasmachine(s)
  • Droogtrommel(s)
Eten, drinken en levensmiddelen
  • Ontbijt verkrijgbaar
    • periode:15-05/15-09
  • Vers brood verkrijgbaar op de camping
    • periode:01-05/30-09
  • Levensmiddelen: beperkt verkrijgbaar
  • Snackbar
    • periode:15-05/15-09
  • Afhaalmaaltijden
    • periode:15-05/15-09
  • Pizzeria
    • periode:15-05/15-09
  • Restaurant (kleine kaart)
    • periode:15-05/15-09
  • Bar
    • periode:15-05/15-09
  • Ruilmogelijkheid gasflessen
Te huur op of bij camping
  • Fietsen
  • Elektrische fietsen
Zwemmen
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:100 m2
    • periode:15-05/15-09
    • Verwarmd:ja
  • Peuterbad (voor 1-3 jarigen, < 40 cm)
    • oppervlakte:34 m2
    • periode:15-05/15-09
Recreatie en wellness
  • Whirlpool
  • Speeltuin
  • Tafeltennistafel
  • Jeu de boulesbaan
  • Visgelegenheid
  • Golfbaan op geringe afstand (max. 10 km)
    • afstand:10 km
    • aantal:9
Recreatie (volwassenen)
  • Fietsroutes bij de camping
    • zwaarte:licht | gemiddeld
  • Gemarkeerde wandelroutes bij de camping
    • zwaarte:licht
  • Recreatieruimte
  • Televisie
Bodem en beplanting
  • Grasland
  • Plaatsen zonder schaduw
  • Plaatsen met enige schaduw
  • Afgebakende plaatsen
Ligging van de camping
  • Openbaar vervoer bij de camping (max. 0,5 km)
    • afstand:0,2 km
  • Inkoopmogelijkheid
    • afstand:1 km
Mindervaliden
  • Een douche (min.1,5mx1,5m) + toilet (min.1,65mx2,2m of 1,9mx1,9m)
  • Sanitaire voorzieningen voor mindervaliden in hetzelfde blok als voor overige kampeerders
  • Douchezitje / douchestoel (opklapbaar of verrijdbaar) ongeveer 48 cm hoog
  • Speciale kampeerplaatsen voor mindervaliden
  • Speciale parkeerplaatsen voor mindervaliden
  • Kantine/restaurant gelijkvloers of bereikbaar via hellingbaan
  • Kantine/restaurant heeft toilet voor mindervaliden
  • Kampwinkel/supermarkt gelijkvloers of bereikbaar via hellingbaan
  • Kraan zonder drukknop
Diversen
  • Dag en nacht rustig
  • Speciale plaatsen voor kampeerauto's
    • verharde plaatsen voor kampeerauto's
    • wateraan- en afvoer
    • Oppervlakte:120 m2
    • Aantal:21
  • Speciale voorzieningen voor kampeerauto's
  • Eurostekker (CEE) noodzakelijk
  • Elektrische aansluiting mogelijk
    • Max. stroom:16 ampère
  • Paden en wegen verlicht
  • Terrein bewaakt
Adres & Route

Wilt u camping Camping Lot & Bastides à Pujols boeken of meer informatie? Dat kan middels onderstaande gegevens of via de website van de camping

  • Camping Lot & Bastides à Pujols
    allée de Malbentre
    47300 / Pujols
    Frankrijk

  • Download GPS-coördinaten
    Selecteer uw navigatiesysteem:

    • TomTom (ov2)
    • Garmin (gpx)
    • CSV
  • Google routeplanner
    Coördinaten:

    44°23'41"N 0°41'12"E
  • Op de N21 vanuit het noorden op de eerste rotonde ri Villeneuve-sur-Lot (D661). Volg borden Bordeaux en vervolgens Pujols. Dan Piscine de Malbentre en/of camping volgen.

  • Let op! Sinds 13 juli 2015 is het voor veel Franse campings verboden om eigen wegwijzerborden te plaatsen. Het is verstandig om de GPS-coördinaten te gebruiken om de camping te vinden.

  • Contact

  • www.camping-lot-et-bastides.fr

Toon op kaart
Laden
Informatieaanvraag

CampingCard ACSI stuurt uw informatieaanvraag door naar "Camping Lot & Bastides à Pujols".

Let op; u verstuurt een informatieaanvraag. U kunt niet direct reserveren middels dit formulier. U krijgt rechtstreeks contact met de camping en CampingCard ACSI kan geen invloed uitoefenen op het verloop daarvan.

1 Informatieaanvraag Wat wilt u doen?
Stel uw vraag:
(in de taal van het land waar de camping ligt of in het Engels)
2 Uw gegevens

3 Uw aanvraag
In welke taal wilt u bij voorkeur een antwoord krijgen? Let op; het is mogelijk dat de camping niet aan dit verzoek kan voldoen.