Het rode tentje geeft de entree van de camping aan.
*Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!).
Camping effectivement tranquille et très sympathique; le seul probleme est qu'il est très excentré et que descendre mais surtout remonter de la ville tiens de l'exploit sportif.
Adrie van Steenderen , Vrijdag 06 Juli 2012
Gemiddeld: 8.5
Reisgezelschap: Stel
Reisperiode: Mei 2012
Een mooie en rustige camping met vriendelijk en behulpzaam personeel. Bij aankomst word je vriendelijk te woord gestaan en goed geholpen, men spreekt verschillende talen ( I, E, D, F.) De plaatsen verschillen van grootte maar zijn goed met grasland, het sanitair is eenvoudig maar zeer schoon en er is konstant warm water, er zijn twee toiletgebouwen verdeeld over de camping. Het zwembad is met warme dagen een verademing.
Je hebt totaal geen last van muskieten zoals aan het meer zelf. Wifi is gratis.
Een heeeel klein - puntje, er is geen kampwinkeltje, je moet naar het dorp voor brood, een kleine market bevind zich op 300 mtr, grote supermarkten zijn er 2 in het dorp, de omgeving is geweldig en er is veel te ondernemen en te zien, zoals de eilandjes in het meer.
rita , Zaterdag 03 December 2011
Gemiddeld: 9
Reisgezelschap: Stel
Reisperiode: September 2011
It was painful to go away .. everything is wonderful. I recommend it to singles, couples and families.
Rita , Woensdag 23 November 2011
Gemiddeld: 9
Reisgezelschap: Stel
Reisperiode: September 2011
It was painful to go away .. it's all wonderful. I recommend it to singles, couples and families. But come back soon .. maybe in June than in September ..
LE BORGNE , Donderdag 06 Oktober 2011
Gemiddeld: 8.6
Reisgezelschap: Senioren(stel)
Reisperiode: September 2011
Camping très agréable. Propriétaire très à l'écoute de ses clients et toujours disponible.