Een kleine, gezellige camping aan de Ourthe met veel groen in een schilderachtige omgeving. Een klein stadje met een wekelijkse zondagsmarkt. U kunt hier genieten van de natuur, maar ook op sportief vlak bezig zijn zoals kayakken, fietsen, vissen en wandelen. Geen stacaravans.
Op de E25 Liège-Bastogne-Luxembourg afslag 46. Dan ri Aywaille. Daar de N86 ri Dubuy volgen tot Bomal. In Bomal de N806 ri Tohogne. Na ± 300m net over brug kleine weg links naar beneden.
Het rode tentje geeft de entree van de camping aan.
*Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!).
Wij zijn in november geweest,het vroor hard en de douches waren niet verwarmd, de deur stond altijd open en kreeg je niet toe. Vreselijk om hier te douchen in de kou. Personeel was heel vriendelijk en we hadden een goede plaats. De honden zijn zeer welkom. Weinig mogelijkheid om te wandelen of je moet met de auto verplaatsen.
cinthy , Maandag 23 Mei 2011
Gemiddeld: 8.6
Reisgezelschap: Gezin met kinderen van 4 tot 12 jaar
Reisperiode: Mei 2011
Zeer leuke camping dichtbij stadje waar je alles kan vinden zoals bakker, slager, vriendelijk personeel en kindervriendelijk. Ook honden zijn welkom op de camping.
Je kan er lekker eten voor weinnig geld en op terrasje een lekker drankje of ijsje erbij. Sanitair zeer proper.
cinthy , Vrijdag 20 Mei 2011
Gemiddeld: 8.8
Reisgezelschap: Gezin met kinderen van 4 tot 12 jaar
Reisperiode: Mei 2011
Een aanrader voor de ganse familie. Ssanitair 3x per dag schoongemaakt, eten supper lekker en niet duur, gezellig 's avonds, drankjes aan de bar, terrasje in de zon met een ijsje of warme appeltaart erbij. Gewoon toppie.
Pekel , Vrijdag 20 Mei 2011
Gemiddeld: 8
Reisgezelschap: Gezin met kinderen van 4 tot 12 jaar
Reisperiode: April 2011
We zijn erg tevreden erg goed onderhouden en ziet er prima uit. Zeker de nieuwe elektra voorzieningen. Er is weer hard gewerkt daar afgelopen winter! Voor ons top.
J Raar , Donderdag 23 September 2010
Gemiddeld: 7.4
Reisgezelschap: Stel
Reisperiode: September 2010
Wat jammer wij hadden ons erg verheugd op vakantie op deze camping waar we het vorig jaar zo naar onze zin hebben gehad. Maar ach wat een pech!
Daar aangekomen mochten we een plek uitzoeken. Vreselijk het leek wel of er in weken niet was gemaaid je ging bijna tot aan je kuiten het natte gras in.
Geschrokken als we waren zijn we zo weer weg gereden.
Jammer hoor het was zo'n leuke camping.